Hakkımızda

   Nettekazanma adı ile 2013 yılında Tayfun Bedir adlı kişi tarafından oluşturulmuş, çeşitli nedenlerden dolayı isim değişikliğine giderek Netteis.com olarak yoluna devam eden,  bilgi vermekten başka amacı olmayan bir sitedir.

   Uzun zamandır internetten para kazanmanın yollarını aradım. İlk başta internet sitelerine güvendim ve çok zaman kaybettim. Çünkü sitelerin çok büyük bölümünde yalan demeyeceğim ama abartı bilgiler yer alıyordu. Örneğin, anket doldur ayda 1500 dolar kazan gibi cümleler beni bu konuya itti ama anladım ki böyle bir site yok en azından ben daha görmedim. Gerçekten internette çok zaman kaybettim. Ama en sonunda az-çok kazanmaya başladım. Bu süre içinde çok zamanım kayboldu fakat çok fazla şey öğrendim. Hangi sitelerden kazanılır hangi sitelerden kazanılmaz. 
  
    En sonunda kendi tecrübelerimi ve başkalarının da tecrübelerini bir araya toplayarak doğru bilgiler veren bir site açmaya karar verdim ve bu blogda yazmaya başladım. 

   Bu sitedeki asıl amaç tüm tecrübelerimle ya da başkalarının tecrübeleriyle en doğru bilgiye ulaşıp sizler ile paylaşmaktır.

   Sitemizde en doğru bilgilerle daha çok kazanma dileğiyle...

                                                                                                               Tayfun BEDİR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu site bilgilendirme amaçlıdır.Yaşayacağınız herhangi bir problem sonucu sitemiz sorumlu tutulamaz
Bu sitede yer alan bilgilerin hiçbiri yatırım teklifi değildir

Öncelikle belirtmeliyim ki burada anlatılan site, program vb. firmalarla netteis.com'un hiçbir bağlantısı yoktur. Ben sadece kendi tecrübelerimi ve araştırmalarımı yayınlamaktayım. Üye olduğunuz siteler ile ilgili sorun yaşıyorsanız öncelikle orası ile iletişime geçmek sizin için faydalı olacaktır.

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

Netteis.com | İyi kazançlar...