Sitene Reklam Al

Merhabalar. İnternetten Para Kazanma adlı yazımın 3. sayfasındasınız. Bu sayfada kalarak İnternetten para kazanma yöntemlerinden Sitene reklam Alarak para kazanma adlı yazımı okuyabilir, 1. sayfaya tıklayarak İnternetten para kazanma yöntemleri adlı yazmın ilk sayfasına ulaşabilir ya da size uygun başlığı sayfa sonundan seçebilirsiniz. İyi Kazançlar...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sitene Reklam Al


   Sitemizde yer verdiğimiz katagorilerden biri olan sitene reklam al para kazan yöntemine bu yazımda da anlatmak istedim. Bu bir çoğumuzun bildiği yöntemdir. Web siteleri oluşturarak belli yerlerden reklam alır ve para kazanırız. Eğer bir web siteniz varsa zaten bu konu hakkında bilgileriniz vardır (Web sitelere reklam veren şirketlere ulaşmak için bu like tıklayabilirsiniz). Bu yazımda bir web siteniz yokmuş gibi değerlendirip anlatmaya çalışacağım.

   Bu yöntemle para kazanmak için bir takım bilgilere sahip olmalısınız. Domain ve hosting nedir? Web site nasıl tasarlanır? Web site nasıl açılır? gibi kavramlar ilk önce bilmeniz gerekenlerdir. Daha sonra site hitinizi yükseltip para kazanmak için oldukça bilgiye sahip olmanız gerekmektedir.

Önce bu kavramlara kısaca değinmek istiyorum. Daha detaylı bilgileri başka kaynaklardan alabilirsiniz.

Web Site Tasarımı


   Domain ve Hosting Nedir: Domain, Türkçe tam karşılığı alan adıdır. Yani web sitemizin ismidir. Örneğin www.netteis.com bu sitenin domainidir.
 
   Hosting ise İngilizce ev sahibi anlamına gelir. Web dünyasında ise kısaca bilgilerin saklandığı yer diyebiliriz. Yani şuan da bu okuduğunuz yazı hosta kaydolmaktadır.

Web site nasıl tasarlanır: Web site tasarımında aslında çok geri kaldım diyebilirim. Bu yüzden size çok detaylı bilgi veremeyeceğim. başka kaynaklardan, web tasarımı ile uğraşan sitelerden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ama bilgi vermek amaçlı kısaca açıklamak istiyorum.

   Web tasarımı yapabilmek için belli tasarım dillerini bilmeniz gerekmektedir. Bunlardan bazıları, Html, Php ve Asp diyebiliriz. Ama son zamanlarda iyice yaygınlaşan blog site sağlayıcıları sayesinde bu dilleri bilmeden de site tasarlamak mümkündür. Örneğin Blogger, Blogcu.com gibi.

   Web site nasıl açılır: Web site açmak için öncelikle bir domain ve host'a ihtiyacınız vardır. Bunları satın alabilir ya da ücretsiz sağlayan sitelerden elde edebilirsiniz. Bu konulardan hiç anlamıyorsanız Blogger'ı tavsiye ederim. Gerekli bilgiyi yine başka kaynaklardan elde edebilirsiniz. Bunları sağladıktan sonra iyi bildiğiniz bir işi ya da fazlaca kaynak bulabileceğiniz bir konu hakkında bir site kurabilirsiniz. Ama tekrardan bahsetmek isterim ki bu işler göründüğü kadar kolay değildir.

   Şimdi bu sayfadaki asıl konuma geçmek istiyorum. Bir şekilde web sitenizi tasarladınız veya tasarlattınız yayın hayatına geçirdiniz. Şimdiki iş ise bu siteden gelir sağlamak. Bu geliri sitenize reklam alarak sağlıyorsunuz. Bu konu çok fazla katagoriye ayrılsa da aslında düz mantık ile iki katagoriye ayırabiliriz. 1. katagorimizde Web sitemize reklam veren şirketler sayesinde sitemize reklam alabiliriz. 2. katagori ise araya hiç bir köprü koymadan direk sitenize reklam verenler diyebiliriz. Unutmayalım ki web site kurma ve para kazanma işi çok kapsamlı bilgiye dayanarak uzun vadede gerçekleşebilecek bir olaydır.

Reklam Şirketleri


Şimdi size şirketler ve yöntemleri hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. 

   Bu şirketler web sitesine reklam almak isteyenler ile web sitelerine reklam vermek isteyenler arasında köprü görevi gören ve bundan belli miktarda komisyon alarak para kazanan kuruluşlardır. Her şirket kendi politikalarına uygun reklamveren ve reklamalanları seçer. Her şirketin kendine göre reklam modelleri vardır. Bunların büyük bir çoğunluğu tıklama bazlı (yani sizin sitenizdeki reklama biri tıkladıkça size para öder) olmak üzere, gösterim bazlı (sayfada reklamı yayınlarsınız ve reklamın bulunduğu sayfaya kaç kişi gelirse o kadar kazanırsınız), sabit reklam (reklamı sitenizde yayınlarsınız ve daha önceden ne kadar kazanacağınız bellidir), pop up reklam ( sayfalarda denk geldiğiniz istemsiz başka sayfada açılan reklamlar) video reklam ( sayfanıza reklam videosunu koyarak para kazanırınız) bunlar bazı reklam çeşitleridir. 

Ne Kadar Kazanırım ve Nasıl Paramı Çekerim.


   Sitenizin hiti ne kadar yüksek ise o kadar kazanma şansınız artar. Bazen bu kazanç büyük bir şirket olmanıza yetecek kadarken bazen bir kaç kuruştan öteye geçemez. Bu tamamen sitenizin hiti ve popülerliği ile alakalıdır. Bunun yanında web siteniz ile reklam içeriğinin benzer olmasıda buna etkendir. Şöyle bir örnekle açıklamaya çalışayım. Diğelim bir haber siteniz var ve günlük tekil hiti 20K (20,000) civarı ama sitenize aldığınız reklam site içeriğinizle ilgili değil, bunun yanında bir tatil  rehber siteniz var ve hiti 10K civarı diğelim. Sitenize aldığınız reklamlar ise oteller ile ilgili. 2. sitede sayfaya gelen ziyaretçilerinin çok büyük bir bölümü tatiller hakkında bilgi almak için geldiğinden reklamlar daha fazla dikkat çekecektir ve kazancı 1. siteden daha fazla olma olasılığı çok daha fazladır.

   Paramı nasıl çekerim konusunda ise her şirketin bir minimum ödeme tutarı vardır. Bu bazı sitelerde 1 TL (Euro ya da Dolar ) iken bazı sitelerde çok daha fazladır. En bilindik ve genel olarak en fazla kazandıran reklam şirketi olan Google Adsense'de ödeme limiti 200 TLdir. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İnternetten Para Kazanma adlı yazımın 3. sayfasını bitirdiniz. İnternetten para kazanma yöntemleri adlı yazımın 4 sayfasına geçebilir , ilk sayfaya dönmek için buraya tıklayabilir ya da size uygun başlığı alt taraftan seçebilirsiniz.

1. Sayfa İnternetten Para Kazanma
2. sayfa Anket Doldur Para Kazan
3. sayfa Web Sitene Reklam Alarak Para Kazan
4.sayfa Youtube'dan Para Kazanma
5.sayfa Link Kısalt Para Kazan
6. sayfa Forex Nedir
7. sayfa Satış Ortaklığı

30 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. mail adresi: nettekazanma@gmail.com buradan ya da sayfanın en alt bölümünde yer alan iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

   Sil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Admin ben site açtım galatasarayla ılgılı nasıl sımdı reklam verıp para kazanıcam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sitenin en altında bulunan iletişim bölümünden bana ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

   Sil
 4. Uluslararası projemizde isteyen full time isteyen part time internetten çalışma fırsatı buluyor.
  Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
  www.vizyonproje.net

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel bir yazı olmuş teşekkürler sayenizde ayda 65 tl kadar kazanıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim. İnşallah 65 TL sizin için bir başlangıç olur. İleride daha iyi seviyelerde para kazabilirsiniz diye umut ediyorum.

   Sil
 6. Yardıma ihtiyacım var iletişim kısmından yazdım cevap bekliyorum yardımcı olabilirmisiniz.

  YanıtlaSil
 7. yardımcı olursanız cok makbule geçer mail attım size

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 10. slm sıteme reklam almak ıstıyorum kazanc saglayan reklam fırmaları hangılerı www.Aktiftakipci.net web sıtemız

  YanıtlaSil
 11. adsense harıç en iyi reklam veren hangisi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu kişiye ve siteye göre değişir.Eğer sağlam ve hiti yüksek bir siteye sahipseniz linkz, reklamz gibi seçili sitelere reklam veren şirketler her zaman daha iyidir. fakat hitiniz düşük ise adhood wordego gibi şirketler denenebilir.

   Sil
 12. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 13. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 14. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 15. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 16. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 17. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 18. Merhaba, adsense web sitemi onaylamadı, sizce neden olabilir?
  mnawebtasarim.com

  YanıtlaSil
 19. Yeminle bu google adsanse oldürecek beni android uygulamamdan para kazanıyorum sıkıntı yok ama bir türlü sitemi kabuşl ettiremedim. Başka reklam sitelerine yönlensem google sorun öıkartır mı acaba.
  www.netsitem.net

  YanıtlaSil
 20. Yeminle bu google adsanse oldürecek beni android uygulamamdan para kazanıyorum sıkıntı yok ama bir türlü sitemi kabuşl ettiremedim. Başka reklam sitelerine yönlensem google sorun öıkartır mı acaba.
  www.netsitem.net

  YanıtlaSil
 21. kardeş benim çevrem çok geniş ben bunu iyi değerlendirmek istiyorum
  yani o arkadaşlarımada site reklamlarına tıklayın diyeceğim ama siteyi adsenseye bağlarsam
  aynı kişiler tıkladığı için ban yerim ya da para alamam o yüzden sitemi ne kadar reklamlara tıklanırsa tıklansın ban yemeyecek bir reklam şirketiyle bağlamak istiyorum bana ban atmayacak paramı vercek reklam şirketi varmı ? varsa adı . lütfen lütfen kaplanburarecep@yandex.com cevabını e postama atarsan çok sevinirim

  YanıtlaSil
 22. kardeş benim çevrem çok geniş ben bunu iyi değerlendirmek istiyorum
  yani o arkadaşlarımada site reklamlarına tıklayın diyeceğim ama siteyi adsenseye bağlarsam
  aynı kişiler tıkladığı için ban yerim ya da para alamam o yüzden sitemi ne kadar reklamlara tıklanırsa tıklansın ban yemeyecek bir reklam şirketiyle bağlamak istiyorum bana ban atmayacak paramı vercek reklam şirketi varmı ? varsa adı . lütfen lütfen kaplanburarecep@yandex.com cevabını e postama atarsan çok sevinirim

  YanıtlaSil
 23. güzel bir yazı olmuş ama para kazanmak reklam aldın diye hemen olmuyor tabi. Hitin olsa da tıklayan olmazsa biraz zor...

  YanıtlaSil

Bu site bilgilendirme amaçlıdır.Yaşayacağınız herhangi bir problem sonucu sitemiz sorumlu tutulamaz
Bu sitede yer alan bilgilerin hiçbiri yatırım teklifi değildir

Öncelikle belirtmeliyim ki burada anlatılan site, program vb. firmalarla netteis.com'un hiçbir bağlantısı yoktur. Ben sadece kendi tecrübelerimi ve araştırmalarımı yayınlamaktayım. Üye olduğunuz siteler ile ilgili sorun yaşıyorsanız öncelikle orası ile iletişime geçmek sizin için faydalı olacaktır.

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

Netteis.com | İyi kazançlar...