WordEgo ile Sitene Reklam Al

    İnternetten Para Kazan > Sitene Reklam Al

WordEgo Hakkında Bilgi


   WordEgo sitenize reklam alıp para kazanacağınız bir sitedir. Son zamanlardan iyice popülerleşmesinden dolayı netteis.com'da bahsetmek istedim.
   Siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve artık popüler sitelerde de reklamlarını görmeye başladım. Bir süre WordEgo reklamlarını sitede yayınladım. Kendi reklamlarını yayınladığı zaman iyi para kazandırıyor fakat reklam bulamadığı zaman farklı reklam şirketlerinin reklamlarını yayınlıyor (bu son zamanlarda çok sık olmaya başladı). Bu reklamlarda neredeyse hiç para kazandırmıyor. Bunun dışında da site açılış hızını az da olsa yavaşlatıyor. Bu yüzden WordEgo reklamlarını siteden kaldırdım. Ama yüksek hitli bir siteniz varsa koyabilirsiniz. Gösterim başlı reklamları da mevcut.

   Reklam modelleri nasıl


wordego kullanan varmı   WordEgo'da iki çeşit reklam vardır. Bunlar gösterim başına kazanç sağlayan (CPM) ve Tıklama başına kazanç sağlayan (CPC) reklamlardır. Bu reklamları ne yazık ki biz seçemiyoruz. Sitenizde gösterilecek reklamın CPM ya da CPC olmasını WordEgo kendi belirlemektedir.

   Biraz reklam özelliklerinden bahsetmek istiyorum.


Performans bazlı reklam: WordEgo'dan sitenize reklam aldığınızda reklam gelirinin %50 ile %75ini WordEgo size verir.  Böylelikle sitenizin performansı ne kadar yüksekse o kadar çok kazanırsınız.
İçeriğe dayalı reklam: WordEgo, Sitenizde yayınlanacak reklamların site içeriğine uygun olması sağlamayı amaçlar.
Konum Hedefleme: WordEgo sitenize gelen ziyaretçilerin yaşadığı bölgeyi belirleyerek onlara uygun reklam sunmayı amaçlar.
Yeniden Hedefleme: Daha önceden bir reklama tıklayan ziyaretçiye sizin sayfanızda da aynı reklamı gösterir.
Yeniden Pazarlama: WordEgo, Daha önceden markaların sitelerini gezen ziyaretçiler sizin sayfanıza geldiğinde o markaya ait reklam gösterilir.
Gerçek zamanlı raporlama: WordEgo'da kazançlarınız anlık olarak raporlanır.

Ücretlendirme ve Ödeme Nasıl


   WordEgo reklam tıklama ya da gösterim fiyatının %50 ile %75ini size öder. Diyelim ki sitenizde gösterilen reklamın değeri tık başı 30 kuruş biri bu reklama tıkladığında bu fiyatın %50si ile %75 arası fiyatı size ödenir.

Minimum ödeme tutarı nedir


   Hesabınızda ki paranız 100 TL'ye ulaştığında ay sonu hesap kesiminden itibaren 45 gün içerisinde hesabınıza aktarılır. Bunun için ödeme talebinde bulunmanız gerekmemektedir. Hesabınızdaki para 100 TL'yi geçince otomatik olarak hesabınıza yüklenir.

WordEgo Sık Sorulan Sorulara ulaşmak için tıklayınız.
WordEgo'ya üye olmak için tıklayınız.


2 yorum:

 1. Başarılı bir reklam platformu olmuş. Ekip performansınızla daima ilgileniyor. Gerekli tavsiyerler bulunuyorlar kazançlarınızı artırabilmek için. Kazançları doğru reklam adedi ve konumlandırmasıyla tatmin edici.3 adet reklamı sitenin üst bölümlerinde konumlandırınca geri dönüş iyi oluyor. Sitelerinde ve yardım merkezlerinde en kazançlı banner boyutlarının bilgisini de vermişler. yani her adımda sizi yönlendiriyorlar. Google a ek olarak 3 tane Wordego reklam kullanımı bence çok avantajlı. Hedefleme tekniklerinde ve destek konusunda çok başarılılar. Ödeme konusunda da sıkıntı yaşatmıyorlar. Link ekliyorum incelemek isteyenler için. Tavsiye ederim.

  http://www.wordego.com/

  http://www.wordego.com/yardim-merkezi

  YanıtlaSil
 2. Wordego, reklamcı ve yayıncıların dijital reklam alışverişi yapabilmelerini sağlayan bir online reklam networküdür.

  Wordego, reklamcılara; kendi belirledikleri kriter ve birim fiyatlarla, online reklam hedeflemesi yaparak, binlerce web sitesi ve mobil uygulamada müşterilerini hedefleyen reklamlar gösterme olanağı tanır.

  Wordego, yayıncılara; site ve uygulamalarında ziyaretçilerini online hedefleyen ve gerçek zamanlı açık artırma sisteminde belirlenen en yüksek birim fiyata sahip reklamları yayınlayarak, maksimum kazanç elde etme imkanı sunar.
  Dünyanın önde gelen reklam networkleriyle online entegrasyon içinde olan Wordego; reklamcıların yalnız hedef kitlelerindeki müşterilere reklam göstererek reklam bütçesinden tasarruf etmelerini ve reklam yatırımlarının geri dönüşünü artırmalarını sağlarken; yayıncıların web sitelerinde daima sitelerinin ve ziyaretçilerinin niteliklerine uygun reklamlar göstermelerini ve reklam alanlarından maksimum kazanç elde etmelerini sağlar.


  Wordego’da tüm işlemler online gerçekleştirilir ve raporlanır. Wordego aracılığıyla binlerce web sitesi ve mobil uygulamada markanızı tanıtan reklamlar yayınlamak veya Wordego üzerinden web sitenize global reklam netwoklerinden ve binlerce seçkin reklamverenden reklam almak çok kolaydır. Bunun için platformda ücretsiz bir hesap oluşturmanız yeterlidir. Platform sizi tüm işlemlerinizde adım adım yönlendirir ve dakikalar içinde ve kolayca reklam alıp verebilmenizi sağlar.

  Wordego'nun web sitesinden alıntıdır arkadaşlar. Gayet başarılı bir platform. Denemenizi öneririm.

  http://www.wordego.com/

  YanıtlaSil

Bu site bilgilendirme amaçlıdır.Yaşayacağınız herhangi bir problem sonucu sitemiz sorumlu tutulamaz
Bu sitede yer alan bilgilerin hiçbiri yatırım teklifi değildir

Öncelikle belirtmeliyim ki burada anlatılan site, program vb. firmalarla netteis.com'un hiçbir bağlantısı yoktur. Ben sadece kendi tecrübelerimi ve araştırmalarımı yayınlamaktayım. Üye olduğunuz siteler ile ilgili sorun yaşıyorsanız öncelikle orası ile iletişime geçmek sizin için faydalı olacaktır.

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

Netteis.com | İyi kazançlar...