Neobux Hakkında Bilgi | Tıkla Para Kazan | Videolu Anlatım

   Yeni üyesi olduğum ve araştırmasını  yapmaya devam ettiğim PTC (tıkla - kazan) sitesi. İnternetten para kazanmanın yollarını anlatan site ve makalelerde başta gelen sitelerden biri olduğu için www.netteis.com adresinde bir yazı paylaşmak istedim.

   Neobux.com, ptc (tıkla - kazan) yoluyla para kazandıran bir sitedir. Size her gün reklamlar gösterir  ve bu reklamlara tıklama karşılığı size belli bir miktar para öder. Site dili İngilizcedir.

Güvenilir mi?

Siteden deneme amaçlı küçük bir miktar çektim anında paypal hesabıma yansıdı. Zaten 3.000.000 dan fazla üyesi ve uzun zamandır bu işi yapıyor olmaları sitenin güvenilir olduğunun göstergesidir.

   Nasıl Üye olurum?

   Bu linke tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz. Ücretli (Premium) üyeliği de mevcuttur. 

   Nasıl Para Kazanırım?

   Hergün Neobux.com'u ziyaret ederek size gösterdiği reklamlara tıklayarak para kazanırsınız. Reklam başı genel olarak 0,001 dolar (bazen 1-2 cent'e çıkabilmektedir) Ödemektedir. Bu tabi ki oldukça düşük bir gelirdir. Bir çok insan için zahmete değmez düşüncesini doğurmaktadır. Fakat burada Referans sistemi devreye girmektedir. Belli bir miktar referans satın alarak reflerinizin tıklamalarıyla kazancınız artacaktır. 

   Ne Kadar Kazanırım?

   Reklam tık başı genel olarak 0,001 Dolardır. referanslarınızın tıklama oranı size genel olarak 0.005 olarak hesabınıza geçer. Premium üyelik alırsanız 0,01 dolara çıkar. 2 Dolar olduğunda Paypal ile kazancınızı hemen çekebilirsiniz.
neobux ücretlerDaha ayrıntılı bilgi için bu linklerden yardım alabilirsiniz. 
Daha fazla bilgi için tıklayın.
Daha fazla bilgi için tıklayın.

Üye olmak için tıklayın.
Not: Bazı ücretler ortalama olarak yazılmıştır. Bu rakamlardan bazıları değişebilmektedir.

Neobux ödeme kanıtı
faturası
Neobux ödeme kanıtı

8 yorum:

 1. adeta bir oyun oynuyorsunuz

  YanıtlaSil
 2. Aynen neobox'un en güzel tarafı bu

  YanıtlaSil
 3. ilk başta çok zor para kazanılacakmış gibi görünen site belli bir süre slnra çorap söküğü gibi geliyor belli bir süreden sonra (tahminin daha o seviyeye gelemedim)sanırım hiç birşey yapmadan para kazanacağım

  YanıtlaSil
 4. Neobux yıllardan beri güvenle ödeme yapan bir sitedir. Güzel paylaşım olmuş. teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. kardeşim ben buradan nasıl ödeme alıcam paypal hesabıma biri yardımcı olabilirmi

  YanıtlaSil
 6. öncelikle profil bilgilerinizden paypal e-mail adresinizi doldurmanız gerekiyor daha sonra da your payment bölümüne tıklayıp paranızı paypal hesabınıza aktarabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 7. eee kayıt oldum soınra ne ypcmpara kazanmöak için

  YanıtlaSil
 8. reklamlara tıklayabilir, görevleri yapabilirsiniz. kısa bir süre içinde otc siteleri ile ayrıntılı bir video cekeceğim. eğer youtube sayfamızı takip ederseniz videodan haberdar olabilirsiniz.

  YanıtlaSil

Bu site bilgilendirme amaçlıdır.Yaşayacağınız herhangi bir problem sonucu sitemiz sorumlu tutulamaz
Bu sitede yer alan bilgilerin hiçbiri yatırım teklifi değildir

Öncelikle belirtmeliyim ki burada anlatılan site, program vb. firmalarla netteis.com'un hiçbir bağlantısı yoktur. Ben sadece kendi tecrübelerimi ve araştırmalarımı yayınlamaktayım. Üye olduğunuz siteler ile ilgili sorun yaşıyorsanız öncelikle orası ile iletişime geçmek sizin için faydalı olacaktır.

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

Netteis.com | İyi kazançlar...