BC.VC Hakkında Bilgi | Video Anlatım | ile link kısaltın para kazanın

   Bc.vc ile linkleri kısaltarak size para kazandıran bir reklam şirketi. Konuyu biraz daha açmak istiyorum. İstediğiniz herhangi bir linki (hangi siteye ait olduğu ya da site sahibi olmanız önemli değil) bc.vc de kısaltıyorsunuz ve linki göstermek istediğiniz yere yapıştırıyorsunuz. O linke tıklayan  kişiler 5 saniyelik bir reklam izliyor ve asıl gitmek istedikleri adrese gidiyorlar. Örnek üzerinden nalatacak olurasam. Örneğin mynet'te bir sayfa gördünüz. Yeni bir transfer haberi. Bu sayfayı Facebook, Twitter , kendi siteniz ya da hiç farketmez istediğiniz yerde göstermek istiyorsunuz. Önce bc.vc'ye gidip bu linki kısaltıyorsunuz ve size yeni bir link veriyor. Verdiği linki istediğiniz yerde gösteriyorsunuz. Linke tıklayan kişi önce 5 saniye reklam izliyor daha sonra o transfer sayfasına yönleniyor. Ve böylelikle sizde para kazanmış oluyorsunuz. Video'da nasıl çalıştığını anlattım.

Örnek link:
http://bc.vc/k0itSy bu link normalde sizi ana sayfayaya yönlendiriyor fakat ben daha önceden netteis-kazanma.blogspot.com'u bc.vc'de kısalttığım için önce 5 saniyelik bir reklam izleyeceksiniz sonra ana sayfaya yönleneceksiniz. Ve böylelikle ben para kazanmış olacağım.

Nasıl Üye Olurum?                                                                      videoyu izlemenizi tavsiye ederim

   Üye olmak çok kalay. Buraya tıklayarak gerekli bilgileri doldurup üye oluyorsunuz. Bekleme yok hemen onaylanıyor. Daha sonra ana sayfasında link kısaltacağınız bölüm bulunuyor 1-2 sn. içinde istediğiniz linki kısaltıp istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Kazanç güncellemesi için beklemiyorsunuz. Biri tıklayınca hemen kazanç hesabınıza geçiyor.

Ne Kadar Kazanırım?

   İki çeşit kazanma yolu var. Birincisi yukarda anlattığım link paylaşarak ikincisi ise referans yoluyla para kazanabilirsiniz. Link paylaşma yoluyla 1000 tık üzerinden değerlendirilir. Her ülke için ayrıdır. Türkiye için 2.5dolar. Yani 1000 tık için 2.5 dolar para kazanırsınız. Referans yoluyla ise site size bir referans linki veriyor bu linke tıklayarak üye olanların kazançlarının %10'si kadar da sizin hesabınıza geçiyor (referans olduğunuz kişilerin parasından kesinti olmaz bu farkı site kendi öder). 4 dolar olunca Paypal ya da banka transfer yoluyla hemen çekebilirsiniz.

Üye olmak için buraya tıklayın.

11 yorum:

 1. Hocam bu makalenizde anlatılanları adfoc.us da yapsak olur mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kaynak göstermek şartıyla tabiki

   Sil
  2. Görünür bir biçimde kaynak göstermek şartıyla tüm yazıları başka sayfalarda gösterebilirsiniz.

   Sil
 2. Bilinçsiz bir ziyaretçi tarafından youtube'a Spam yorum yaptığı için videoyu Youtube kaldırdı. Kısa zamanda yenisini çekip ekleyeceğim

  YanıtlaSil
 3. Hocam ben uygulamaları demek istemiştim...

  YanıtlaSil
 4. Hocam size asıl sorum şu olacak...Ben adfoc.us ile yaptığım kısaltma linkini "face"de paylaşayım dedim ama paylaşmadı;ben mi yanlış yapıyorum anlamadım... UYARI:

  "Engellenmiş bir bağlantısı olduğu için bunu paylaşamazsın:

  Paylaşmaya çalıştığın içerik güvenlik sistemlerimizin güvensiz olduğunu saptadığı bir bağlantı içeriyor:

  adfoc.us".... DİYOR...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pardon hocam "yapsak" kelimesini "yazsak" anlamışım.

   Anlayabildiğim kadarıyla Facebook, adfoc sitesinin linklerini engellemiş. farklı bir link deneyebilirmisiniz. Aynı hatayı verirse fazla da uğraşmanızı tavsiye etmem face sayfanızı kaybedebilirsiniz. facebook bu konuda biraz hassas

   Sil
  2. Hocam şimdi ben de denedim facebook bu sitenin urllerini engellemiş

   Sil
  3. adfocus hiç kullanmadım biraz araştırayım bir makale hazırlayabilirim. Oradan takip edebilirsiniz.

   Sil
 5. Bir de kendi kısalttığım linke kendim tıklasam "yine de para" veriyor mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam genelde bu tarz siteler ip takip eder aynı pcden tıklayınca para vermez ip değiştirip tıklarsanız da anlaşılırsa ban yersiniz

   Sil

Bu site bilgilendirme amaçlıdır.Yaşayacağınız herhangi bir problem sonucu sitemiz sorumlu tutulamaz
Bu sitede yer alan bilgilerin hiçbiri yatırım teklifi değildir

Öncelikle belirtmeliyim ki burada anlatılan site, program vb. firmalarla netteis.com'un hiçbir bağlantısı yoktur. Ben sadece kendi tecrübelerimi ve araştırmalarımı yayınlamaktayım. Üye olduğunuz siteler ile ilgili sorun yaşıyorsanız öncelikle orası ile iletişime geçmek sizin için faydalı olacaktır.

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

Netteis.com | İyi kazançlar...