Media.net (Yaho & Bing Network) hakkında bilgi al | Sitene reklam al para kazan


   Adsense rakip olabilmek için Yahoo ve Bing güçlerini birleştirerek Yahoo | Bing Network'u oluşturmuşlardı. Bu şirketin reklamları ise Media.net'e aktarılmıştı. Yani Yahoo'dan reklam alabilmek için Media.net'e üye olmanız gerekiyor.

   Adsense'a göre diğer bir güzelliği Adsense'da genelde problemleri robotlar aracılığıyla çözmeye çalışıyor Bu sitede normal kişiler tarafından çözülüyor.

NASIL ÜYE OLURUM ?

   Yahoo'dan reklam alabilmek için öncelikle Media.net'e üye olmalısınız. Sistem davetiye şeklinde işliyor. Altta verdiğim linke tıklayarak kendiniz için davetiye isteyebilir ve sitenize reklam alabilirsiniz. Yönlendiğiniz sayfada gerekli bilgileri doldurarak bekleme süreci başlıyor. 5-10 Gün bekledikten sonra site onayınız gerçekleşince (onaylanmayabilir) reklamları sitenize ekleyebilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.  Ben yeni başvurdum. Türkçe site kabul edip etmediğini bilmiyorum. Şimdi etmiyorsa bile çok kısa zamanda Türkçe sitelere açılır diye düşünüyorum. Ama Türkiye'de olup da İngilizce içerikli sitelerden kabul edilenler var.

NE KADAR KAZANIRIM ?

   Araştırdığım kadarıyla Adsense kadar kazandırıyormuş. Reklam çeşitliliği oldukça fazla. Tık başı kazanç iyi.
Denemekte fayda vardır diye düşünüyorum.
   Minimum ödeme konusuna gelince tam bir bilgim yok ama yabancı sitelerde yaptığım araştırmaya göre 100 dolarmış.Türkiye'de aynı miktar geçerli mi bilemiyorum. Araştırmaya devam edeceğim yeni bilgiler buldukça burada paylaşacağım.

  Media.net (Yaho & Bing Network)'den Davetiye almak için tıklayın.
İnternetten daha da fazla kazanmak için sitemizde diğer sayfaları da ziyaret edebilirsiniz

Diğer reklam veren siteler için tıklayın

3 yorum:

  1. Adsense Gibi İlginç Ve tutarsız Politikaları olan bir sisteme bence ARTIK yeter demenin zamanı geldi

    YanıtlaSil
  2. Adsense politikalarını anlamak zor. Kişisel bazda neyi kabul etmediğini söylemiyor. Hep aynı cümleler siteniz uygun değil...

    YanıtlaSil
  3. @Cem Genç ve @Adsız tamamen katılıyorum, reklam geliri elde edersin gasp ederler, böyle böyle batıracaklar kendilerini.

    YanıtlaSil

Bu site bilgilendirme amaçlıdır.Yaşayacağınız herhangi bir problem sonucu sitemiz sorumlu tutulamaz
Bu sitede yer alan bilgilerin hiçbiri yatırım teklifi değildir

Öncelikle belirtmeliyim ki burada anlatılan site, program vb. firmalarla netteis.com'un hiçbir bağlantısı yoktur. Ben sadece kendi tecrübelerimi ve araştırmalarımı yayınlamaktayım. Üye olduğunuz siteler ile ilgili sorun yaşıyorsanız öncelikle orası ile iletişime geçmek sizin için faydalı olacaktır.

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

Netteis.com | İyi kazançlar...